25" Samsung Odyssey G40B
Kód: 9948394
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Typ obrazovky: IPSÚhlopříčka [palce]: 25
Rozlišení: 1,920 x 1,080 (Full HD)
Obnovovací frekvence: Max 240Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1 (Typ)
Odezva [ms]: 1 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 16.7 M
Reproduktory: ne
Konektory:
DisplayPort 1.2
2x HDMI 2.2
Napájení: AC100~240V, externí
Spotřeba [W]: 18
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: 32.0° (±2.0°) ~ 22.0° (±2.0°)
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 558,5 x 552,9 x 244,8 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 558,5 x 341,1 x 85,4 mm
Hmotnost [kg]: 2,8 kg, 4,5 kg se stojanem
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.8 kg |
| EAN: | 8806094341850 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 559 |
| Hĺbka [mm]: | 245 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 25 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,5 |
| Výška [mm]: | 553 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
