24,5" AOC 25G3ZM/BK
Kód: 132469
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
24,5" FHD VA displej s adaptívnou synchronizáciou, nízkym vstupným oneskorením a 1 ms GTGFreesync Premium
NÍZKY INPUT LAG
Nízke modré svetlo
Bez blikania
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 24,5
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný (AG)
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: ČAS ODODETY GTG: 1 ms, ČAS ODETY MPRT: 0,5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Konektory: 1:
HDMI 2.0 x 2
DisplayPort 1.2 x 1
Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 25
Pohotovostný režim [W]: 0,3
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100
Naklonenie monitora:
NÁKLON: -5/23
NASTAVENIE VÝŠKY (MM): 130 mm
VÝKYV: -30/30
PIVOT: Áno
Farebný odtieň: Čierna, červená
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 557,3 x 378~503 x 258,8
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 557,3 x 328,9 x 48
Hmotnosť [kg]: 4,24
Záruka: 36 mesiacov.
https://aoc.com/uk/gaming/products/monitors/25g3zm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 4038986140911 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,5 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 4,2 |
| Výška [mm]: | 378 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Typ displeja: | VA |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 557 |
| Hĺbka [mm]: | 259 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
