24" Samsung Essential S3
Kód: 174808
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Typ obrazovky: VAUhlopriečka [palce]: 24
Rozlíšenie: FHD (1 920 x 1 080)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3 000:1
Čas odozvy [ms]: 5
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 M
Reproduktory: Nie
Konektory: Ne, nie sú:
1x D-Sub
1x HDMI
Napájanie: externý adaptér
Spotreba energie [W]: 25
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: D
Upevnenie na stenu: Áno (100x100)
Náklon monitora: -2,0 (+2,0 / -1,0) - 20,0° (±2,0°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,5 x 422,8 x 217,4 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 539,5 x 322,8 x 41,2 mm
Hmotnosť so stojanom [kg]: 2,8 kg
Hmotnosť bez stojana [kg]: 2,4 kg
Obsah balenia:
1x kábel HDMI
1x napájací kábel
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.3 kg |
| EAN: | 8806097683377 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 2,8 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 422,8 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 539,5 |
| Hĺbka [mm]: | 217,4 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
