24" Philips Evnia 24M2N3200NF
Kód: 172142
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento 24-palcový monitor s technológiou Fast IPS poskytuje ostrý obraz na hranie hier. S obnovovacou frekvenciou 144 Hz a časom odozvy 0,5 ms (Smart MBR) môžete očakávať čistý obraz a kvalitný herný zážitok po všetkých stránkach.INFORMÁCIE O DISPLEJI
Zobrazovacia plocha: 527,04 (V) x 296,46 (D) mm
Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, 25% stmievanie
Čas odozvy (typický): 4 ms (stupne šedej)
Jas: 300 cd/m2
Kontrastný pomer (typický): 1500:1
Rozstup pixelov: 0,2745 × 0,2745 mm
Pozorovací uhol: 178o (H) / 178o (V); @ C/R > 10
Snímková frekvencia: 30-160 kHz (H) / 48-144 Hz (V)
Technológia sRGB: Áno
Vylepšenie obrazu: SmartImage Game
Hustota pixelov: 93 PPI
Režim LowBlue: Áno
Jednoduché čítanie: Áno
Adaptívna synchronizácia: Áno
SmartContrast: Mega Infinity DCR
Farebný rozsah (typický): Adobe RGB: 89%, DCI-P3: 93%, sRGB: 120%, NTSC: 110%
HDR: Podpora HDR 10
INFORMÁCIE O PRIPOJENÍ
Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia
Zvukový vstup/výstup: Výstup na slúchadlá
Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DP)
Vstup signálu: 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.4
ĎALŠIE INFORMÁCIE
Používateľské pohodlie: Zapnutie/vypnutie; Ponuka/OK; Vstup/hore; Nastavenia hry/dole; Hra SmartImage/späť
OSD jazyky: brazílska portugalčina; čeština; fínčina; francúzština; gréčtina; maďarčina; japončina; kórejčina; nemčina; poľština; portugalčina; ruština; španielčina; zjednodušená čínština; švédčina; turečtina; tradičná čínština; ukrajinčina; taliančina
Ďalšie výhody: zámok Kensington; štandardný držiak VESA (100 x 100 mm); režim LowBlue
Kompatibilita Plug & Play: DDC/CI; Mac OS; technológia sRGB; Windows 11 / 10
Ovládací softvér: Evnia Precision Center
STAND
Naklápanie: -5/20 stupňov
SPOTREBA ENERGIE
Zapnuté: 17,8 W (typ.)
Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
Režim vypnutia: 0,3 W (typ.)
Indikátor napájania: LED - prevádzka: biela; pohotovostný režim: biela (bliká)
Napájanie: interné; AC 100-240 V, 50-60 Hz
ROZMERY VÝROBKU
Výrobok s podstavcom (max. výška): 544 x 433 x 216 mm
Výrobok bez stojana: 544 x 321 x 50 mm
Balenie (š x v x h): 690 x 420 x 124 mm
HMOTNOSŤ
Výrobok so stojanom: 3,04 kg
Výrobok bez stojana: 2,5 kg
Výrobok so stojanom: 5,36 kg
PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
Teplotný rozsah (prevádzkový): 0 °C až 40 °C
Teplotný rozsah (skladovanie): -20 °C až 60 °C
Relatívna vlhkosť: 20 % - 80 %
Nadmorská výška: prevádzková: +3 658 m, neprevádzková: +12 192 m
Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez podsvietenia)
UDRŽATEĽNOSŤ
Životné prostredie a energia: RoHS
Možnosť recyklácie obalového materiálu: 100 %.
INFORMÁCIE O KRYTE
Farebnosť: Tmavosivá farba
Povrchová úprava: Textúrovaný
ZHODA A NORMY
Regulačné predpisy: CB; označenie CE; INMETRO; ETL; CEC; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; EAC; EAC ROHS; MEPS; PSB; UKCA; EMF; FCC; ICES-003
OBSAH BALENIA
Monitor so stojanom: Áno
Káble: so stojanom, so stojanom a s monitorom: HDMI kábel a napájací kábel
Užívateľská dokumentácia: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.36 kg |
| EAN: | 8721038004038 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 5,36 |
| Výška [mm]: | 433 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Energetická trieda: | D |
| NVIDIA G-Sync: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 544 |
| Hĺbka [mm]: | 216 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
