24" Philips 24M2N3200S/BK Gaming
Kód: 146756
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor Philips Evnia Fast IPS Full HD
Tento monitor s technológiou Fast IPS vám umožní hrať hry s maximálnou presnosťou a rýchlosťou 180 Hz. Vďaka ostrému obrazu v kvalite HDR a zaručenému rozlíšeniu Full HD vytvára tento monitor vynikajúci herný zážitok po všetkých stránkach.
Obnovovacia frekvencia 180 Hz pre výnimočne plynulý a krásny obraz
Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR 10) pre farebný a skutočne realistický obraz
Tlačidlo prepínania ponuky EasySelect umožňuje rýchly prístup k ponukám na obrazovke
Adobe RGB: 88 %, DCI-P3: 93 %, sRGB: 126 %, NTSC: 113 %
EasyRead
LowBlue
Zámok Kensington
85 % recyklovaného plastu po spotrebe
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka: 23,8"/60,5 cm
Rozstup pixelov: 0,2745x0,2745 mm
Hustota pixelov: 93 PPI
Rozlíšenie: 1920x1080
Obnovovacia frekvencia: 30-200 kHz (H)/48-180 Hz (V)
Pomer strán: 16:9
Zakrivenie: nie
Povrch displeja: antireflexný
Jas: 300 nitov
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy: 1 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktor: 2x 2W
2x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x 3,5 mm audio/mikrofónny konektor
1x napájací konektor
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie: Pohotovostný režim: Upevnenie na stenu: VESA 100x100 mm
Naklonenie monitora: V100A:
Náklon: áno (+20°~-5°)
Farba: tmavosivá
Rozmery (s podstavcom): 540x433x195 mm
Rozmery (bez stojana): 540x325x55mm
Hmotnosť (bez stojana/s stojanom): 2,77 kg/3,38 kg
Obsah balenia:
Kábel HDMI
Kábel DisplayPort
Napájací kábel
monitor
stojan
používateľská dokumentácia
Rozšírte svoje herné obzory
Tento monitor s technológiou Fast IPS vám umožní hrať hry s maximálnou presnosťou a rýchlosťou 180 Hz. Vďaka ostrému obrazu v kvalite HDR a zaručenému rozlíšeniu Full HD vytvára tento monitor vynikajúci herný zážitok po všetkých stránkach.
Obraz/zobrazenie
-Veľkosť panela: 60,5 cm (23,8")
-Pomer strán: 16:9
-Typ LCD panela: Technológia IPS
-Typ podsvietenia: systém W-LED
-Rozstup bodov: 0,2745 × 0,2745 mm
-Jas: 300 cd/m2
-Farebnosť displeja: 16,7 milióna
-Farebný rozsah (typický): DCI-P3: 93 %, sRGB: 126 %, NTSC: 113 %, Adobe RGB: 110 %
-Kontrastný pomer (typický): 1000:1
-SmartContrast: Mega Infinity DCR
-Pozorovací uhol: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10
-Vylepšenie obrazu: Prehrávanie SmartImage
-SmartResponse: 1 ms (stupne šedej)
-Maximálne rozlíšenie: 1920 x 1080 pri 180 Hz (HDMI/DP)
-Zobrazovacia plocha: 527,04 (Š) x 296,46 (V)
-Snímková frekvencia: 30-200 kHz (H) / 48-180 Hz (V)
-TechnológiaSRGB
-Bez blikania
-Hustota pixelov: 93 PPI
-Režim LowBlue
-povrch obrazovky: antireflexný, 3H, 25 % zahmlievanie
-Nízka vstupná odozva
-EasyRead
-HDR: podpora HDR 10
-Funkcia Smart MBR: 0,5 ms
Možnosti pripojenia
-Signálny vstup: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
-Synchronizačný vstup: samostatná synchronizácia
-Audio vstup/výstup: Audio výstup
-Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DP), HDCP 2.2 (HDMI/DP)
Pohodlie
-Vstavané reproduktory: 2 W x 2
-Kompatibilita so stojanom. Plug & Play: DDC/CI, Mac OS X, sRGB Technology, Windows 11 / 10
-Pohodlie používateľa: Zapnutie/vypnutie, Menu/OK, Enter/Up, Nastavenia hry/Down, Prehrávanie SmartImage/Zadné
-Jazyky zobrazenia OSD: brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, japončina, kórejčina, maďarčina, nemčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, zjednodušená čínština, švédčina, turečtina, tradičná čínština, ukrajinčina, taliančina
-Ďalšie výhody: zámok Kensington, štandardný držiak VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
-Skladacia konštrukcia: -5/20 stupňov
Napájanie
-Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50-60 Hz
-Vypnutý režim: 0,3 W (typ.)
-Zapnutý režim: 18,7 W (typ.)
-V pohotovostnom režime: 0,5 W (typ.)
-Indikátor napájania: prevádzka - biely, pohotovostný režim - biely (bliká)
-Štítok energetickej triedy: E
Rozmery
-Balenie v mm (š x v x h): 610 x 395 x 126 mm
-Výrobok bez podstavca (mm): 540 x 325 x 55 mm
-Výrobok so stojanom (max. výška): 540 x 433 x 195 mm
Hmotnosť
-Výrobok s obalom (kg): 5,51 kg
-Výrobok so stojanom (kg): 3,38 kg
-Výrobok bez stojana (kg): 2,77 kg
Prevádzkové podmienky
Nadmorská výška: Prevádzková: +3 658 m (12 000 stôp), neprevádzková: +12 192 m (40 000 stôp)
-Teplotný rozsah (prevádzkový): 0 °C až 40 °C
-Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez podsvietenia) hodín
-Relatívna vlhkosť: 20 % - 80 %
-Teplotný rozsah (skladovanie): -20 °C až 60 °C
Udržateľnosť
-Životné prostredie a energia: RoHS
-Recyklovateľnosť obalového materiálu: 100 %
-Recyklované plasty po spotrebe: 85 %
Dodržiavanie predpisov a noriem
-Regulačné opatrenia: CB, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, BSMI, značka CE, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, MEPS, PSB, E-standby, KC
Skriňa
-Farba: Tmavosivá farba
-Povrchová úprava: Textúrovaná
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.6 kg |
| EAN: | 8712581805838 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 195 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Energetická trieda: | E |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,4 |
| Výška [mm]: | 433 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
