24" Philips 242B9T
Kód: 136185
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LCD monitor s technológiou SmoothTouchRobustný dotykový monitor odolný voči vode a prachu s antireflexnou úpravou, ktorý môžete používať kdekoľvek. Je vybavený flexibilným stojanom, ktorý sa prispôsobí potrebným uhlom. Ponúka jednoduché a intuitívne ovládanie všetkých aplikácií na zvýšenie vašej produktivity.
Displej SmoothTouch pre prirodzenú a plynulú odozvu na dotyk
Predná plocha monitora je v súlade s normou IP65 pre odolnosť voči vode a prachu.
Povrchová úprava proti odleskom (AG) znižuje vizuálne rušenie
SmartContrast pre bohaté detaily čiernej farby
Režim LowBlue na podporu produktivity a zároveň ochranu vašich očí
Menšia únava očí vďaka technológii Flicker-free
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,275
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (stupne šedej)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 W x 2
Kapacitná dotyková technológia.
Dotykové body: 10 bodov
Dotyková metóda: Stylus, prst, rukavica
Dotykové rozhranie: USB
Tvrdosť dotykového skla: 7 H
Povrch dotykového skla: Lesk: 80 -/+ 10
Aktívna dotyková plocha: 527 mm (V) x 296,5 mm (Š)
Konektory:
Vstup signálu: 1: VGA (analógový), DVI-D (digitálny, HDCP), DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
Synchronizačný vstup: Synchronizácia na zeleno, samostatná synchronizácia
Zvukový vstup/výstup: vstup PC Audio, výstup pre slúchadlá
USB
USB 3.1 x 2 (1 W / rýchle nabíjanie)
Napájanie: externé, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 18 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W (typ.)
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
Naklonenie monitora:
Naklápanie: -5 ~ 90 stupňov
Uhol naklonenia: 0-70 stupňov
Nastavenie výšky: 184 (horizontálne), 75 (vertikálne) mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 554 x 413 x 227 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 554 x 338 x 50 mm
Hmotnosť [kg]: 4,86 kg, so stojanom 8,15 kg
Obsah balenia:
Monitor so stojanom
Kábel D-Sub, kábel HDMI, kábel DP, kábel USB-A na B, zvukový kábel, napájací kábel
Užívateľská dokumentácia
Príslušenstvo: 1x dotykové pero (čierne)
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.philips.cz/c-p/242B9TL_00/lcd-monitor-s-funkci-smoothtouch
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 8712581771171 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5, 5 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| DVA: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Počet DVI: | 1 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 554 |
| Hĺbka [mm]: | 227 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 8,2 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 413 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
