24" AOC 24G4HRE
Kód: 169751
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Adaptívna synchronizáciaKompatibilita so systémom NVIDIA G-SYNC
Nízke modré svetlo
Bez blikania
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920x1080
Počet bodov na palec: 92,56
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 200 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 1000:1
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Čas odozvy [ms]: 0,5 ms
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 W x 2
1x DisplayPort 1.4
2x HDMI 2.0
Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 19 W
Naklápanie, otáčanie, otáčanie, nastavenie výšky
Naklonenie: -3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°
Naklonenie: 30° ±2° ~ 30° ±2°
Otáčanie: 91° ±1° ~ 91° ±1°
Nastavenie výšky: 130 mm
Farba: čierna
Rozmery:
Rozmery výrobku vrátane základne (ŠxVxH): 540 x 434,5 x 177,39 mm
Rozmery výrobku bez podstavca (ŠxVxH): 540 x 324,84 x 50,62 mm
Hmotnosť [kg]:
Monitor s podstavcom: 3,43 kg
Len hlava monitora: 2,64 kg
Záruka: 3 roky
https://aoc.com/us/gaming/products/monitors/24g4hre
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.44 kg |
| EAN: | 4038986142991 |
| Hmotnosť [kg]: | 3,43 |
| Výška [mm]: | 434,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 200 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 177,39 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
