23,8'' LG UltraGear 24G411A-B
Kód: 174713
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: LG UltraGear (24" FHD 144Hz Gaming)23,8" herný monitor IPS s rozlíšením Full HD (1920 × 1080), obnovovacou frekvenciou až 144 Hz (O/C) a dobou odozvy 5 ms. Podporuje HDR 10, NVIDIA G-SYNC Compatible a AMD FreeSync. Disponuje funkciami, ako je stabilizátor čiernej farby a počítadlo FPS.
Špecifikácie
Názov produktu: UltraGear (model Y25)
Uhlopriečka displeja: 23,8" (60,4 cm), pomer strán 16:9
Typ panela: IPS
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (Full HD)
Obnovovacia frekvencia (max.): 144 Hz (s OverClockingom)
Čas odozvy: 5 ms (GtG pri rýchlejšom nastavení)
Jas (typ.): 250 cd/m2
Kontrastný pomer (typ.): 1500:1
Farebný rozsah: sRGB 99 % (16,7 milióna farieb)
HDR/Synchronizácia: HDR 10, kompatibilný s NVIDIA G-SYNC™, AMD FreeSync™, VRR
Video vstupy: 1x HDMI, 1x DisplayPort 1.4
Pripojenie: výstup na slúchadlá (iba zvuk)
Funkcie: stabilizátor čiernej farby, dynamická akčná synchronizácia, krížový pohľad, počítadlo FPS, technológia redukcie rozmazania pohybu, pretaktovanie
Náklon, VESA 100 x 100 mm
Hmotnosť: 3,3 kg (so stojanom)
Externý adaptér
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 8806096571583 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 3,3 |
| Výška [mm]: | 317,1 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 539,4 |
| Hĺbka [mm]: | 38,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
