23,8" LG 24U421A-B
Kód: 164590
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.24 kg |
| EAN: | 8806096323816 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 536,3 |
| Hĺbka [mm]: | 170 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 2,24 |
| Výška [mm]: | 411,9 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





