23,8" LG 24BA550-B
Kód: 157256
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG 24BA550-BTento 23,8" monitor LED s rozlíšením Full HD 1920 × 1080 pixelov ponúka jas 250 cd/m2 a čas odozvy 5 ms. Obnovovacia frekvencia až 100 Hz ponúka intenzívnu akciu bez trhania, zasekávania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. O zvuk sa starajú integrované stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W. Poteší vás aj výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot, ktorá umožňuje otočiť obrazovku o 90°.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort, HDMI a USB.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 23,8"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080 px
Kontrastný pomer: 1300 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1× DisplayPort, 1× HDMI, 1× VGA, 1× USB 3.0 upstream, 2× USB 3.0, 2× USB 2.0, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| EAN: | 8806096097656 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 539 |
| Hĺbka [mm]: | 240 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Hmotnosť [kg]: | 4,5 |
| Výška [mm]: | 509 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
