23,8" LCD displej HP E24t G5 Touch
Kód: 166807
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor HP EliteDisplay E24t G4 s dotykovou obrazovkouHP EliteDisplay E24t G4 je 23,8-palcový monitor s dotykovou obrazovkou, ktorý vám uľahčí prácu vďaka intuitívnemu ovládaniu. Ponúka kvalitný obraz so širokými pozorovacími uhlami, ergonomický stojan a bohaté možnosti pripojenia.
Špecifikácie
Uhlopriečka displeja: 60,5 cm (23,8")
Rozlíšenie Full HD (1920 × 1080).
Typ panela: Matný dotykový IPS s LED podsvietením
Jas: 300 nitov
Kontrast: 1000:1 (statický), 8 000 000:1 (dynamický)
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej)
Farebný rozsah: 99 % sRGB
Video vstupy: 1:
1x HDMI 1.4
1x DisplayPort 1.2
Porty USB:
4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB typu B
Ergonómia:
Náklon: -5° až +23°
Otáčanie: ±45°
Otáčanie: ±90°
Výškovo nastaviteľný stojan (150 mm)
Podpora VESA (100 x 100 mm)
Rozmery so základňou: 53,94 x 21,10 x 35,70 ~ 50,70 cm
Hmotnosť s podstavcom: 5,77 kg
Obsah balenia: Monitor, kábel DisplayPort, kábel HDMI, kábel USB A-B, napájací kábel
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 196786299810 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,77 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 507 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539,4 |
| Hĺbka [mm]: | 211 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | E |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
