23,8" HP Series 5 Pro 524pu (9D9V7AA)
Kód: 159406
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
23,8" monitor HP Series 5 Pro FHD USB-C ponúka viac možností. Jeho štýlový, moderný dizajn prináša ostrý, ohromujúci obraz a vylepšené 100W napájanie pomocou jediného kábla pre bezproblémové pripojenie k počítačom a periférnym zariadeniam doma alebo v kancelárii.HP Eye Ease; lineárne zapojenie
Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: Rámové podsvietenie; WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: FHD (1 920 x 1 080 pri 100 Hz)
Rozstup bodov [mm]: 0,28
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery: 1:9 × 1,5 × 1,5 mm: Antireflexný filter
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 500:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms GtG (s funkciou Overdrive)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: Podporuje až 16,7 milióna farieb
Konektory:
DisplayPort™: 1x DisplayPort™ 1.4
Výstup DisplayPort™: 1x výstup DisplayPort™ 1.4
HDCP: Áno, DisplayPort™, HDMI a USB Type-C®
HDMI: 1x HDMI 2.0
Rozhranie Ethernet: 1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
USB typu A
3x USB typu A s rýchlosťou prenosu signálu 5 Gb/s (1x nabíjanie)
Video vstup USB Type-C®: 1x USB Type-C® s rýchlosťou prenosu signálu 5 Gb/s (USB Power Delivery do 100 W, Alt Mode DisplayPort™ 1.4)
Dátový USB Type-C®: 1x USB Type-C® s rýchlosťou prenosu signálu 5 Gb/s (USB Power Delivery do 15 W)
Napájanie: 100-240 V AC 50/60 Hz, interné
Spotreba energie [W]: 14
Trieda energetickej účinnosti: D
Montáž na stenu: 100 × 100 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: -5 až +23°
Natočenie: ±45°
Bod otáčania: ±90°
Rozsah nastavenia výšky: 150 mm
Farba: čierna/strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,4 × 503,2 × 189,5
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 539,4 × 314,3 × 47,2
Hmotnosť [kg]: 5,93 kg (so stojanom)
Obsah balenia: záručný list; napájací kábel; leták s rýchlym nastavením; 1x kábel USB typu C® na typ C
Video kábel je súčasťou balenia:
Záruka: 36 mesiacov.
Pre správnu kompatibilitu balíka Care Pack použite portál HP na adrese https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 197961408171 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,93 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 503,2, 314,3 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 539,4 |
| Hĺbka [mm]: | 189,5, 47,2 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
