23,8" HP OMEN 24 (780D9AA)
Kód: 164836
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP Omen 2423,8" herný Full HD monitor s rozlíšením 1920 × 1080 pixelov a LED diódami ponúka jas 300 cd/m2, čas odozvy 1 ms a 99% pokrytie farebného gamutu sRGB. Obnovovacia frekvencia 165 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync Premium ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. V neposlednom rade vás poteší výškovo nastaviteľný stojan alebo funkcia Pivot, ktorá umožňuje otočiť obrazovku o 90°.
Súčasťou balenia je aj kábel DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 23,8"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 9.33 kg |
| EAN: | 197029614261 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539,4 |
| Hĺbka [mm]: | 198,3 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,35 |
| Výška [mm]: | 465,3 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
