23,8" HP 524pn (9D9A7AA)
Kód: 165723
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ZobrazenieUhlopriečka: 61 cm (24")
Pomer strán: 16:10
Typ panelu: IPS; LCD
Rozlíšenie: WUXGA (1920 x 1200) pri 100 Hz
Zobrazovacia plocha (metrická): 51,84 x 32,4 cm
Jas: 350 nitov
Kontrastný pomer (statický): 1 500:1
Kontrastný pomer (dynamický): 10 000 000 : 1
Čas odozvy: 5 ms GtG (s funkciou Overdrive)
Farby: Podpora až 16,7 milióna farieb (8 bitov, 6 bitov + FRC)
Farebný gamut: 100 % sRGB
Rozstup pixelov: 0,27 × 0,27 mm
Počet pixelov na palec (PPI): 94 ppi
Pozorovacie uhly: 178° horizontálne, 178° vertikálne
Povrchová úprava: Antireflexný filter, Haze 25 %
Zakrivenie: Ploché
Rám: bezrámčekový dizajn na troch stranách
Podsvietenie: podsvietenie v ráme; WLED
Životnosť podsvietenia: minimálne 30 000 hodín (pri polovičnom jase)
Bez blikania: Áno:
Nízke modré svetlo: Áno, HP Eye Ease (certifikácia TÜV Low Blue Light Hardware Solution)
Tvrdosť: 3H
Pripojiteľnosť
1x DisplayPort™ 1.2
1x HDMI 1.4
4x USB typu A s rýchlosťou prenosu signálu 5 Gb/s (1x nabíjanie)
1x USB-B
HDCP: Áno, DisplayPort™ a HDMI
Nastavenie a ovládanie
Rozsah nastavenia výšky: 150 mm
Náklon: -5 až +23°
Natočenie: ±45°
Otáčanie: ±90°
Montáž VESA: 100 × 100 mm
Ovládacie prvky na obrazovke: Jas+, Farba, Obraz, Vstup, Napájanie, Menu, Správa, Informácie, Ukončenie
Softvér na správu: HP Display Center; knižnica skriptov HP Client Management
Napájanie
Typ napájania: Interné
Požadované napájanie: 100-240 VAC 50/60 Hz
Pohotovostný výkon: 0,5 W
Fyzické parametre
Farba: čierna
Popis farby produktu: Tmavočierny rám; tmavočierny zadný kryt
Farba stojana: Strieborná; Tmavo čierna
Typ stojana: Strieborná farba: Podstavec; So základňou; Výškovo nastaviteľná základňa
Hmotnosť (s podstavcom): 5,1 kg
Hmotnosť balenia: 7,4 kg (s podstavcom)
Rozmery výrobku (bez podstavca): 53,28 × 4,7 × 34,29 cm
Rozmery výrobku (s podstavcom): 53,28 × 18,95 × 51,75 cm
Rozmery balenia (metrické): 62,1 × 14 × 41,1 cm
Plocha podstavca (metrická): 24,2 × 18,95 cm
Obsah balenia
Monitor
Kábel DisplayPort™
Kábel HDMI
Záručný list
Kábel USB typu B na typ A
Úvodný leták
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.28 kg |
| EAN: | 197961404999 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 532,8 |
| Hĺbka [mm]: | 189,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Energetická trieda: | C |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 517,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:10 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
