23,8" AOC 24P3CV
Kód: 111100
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pohodlie, konektivita a výkonAOC 24P3CV je 23,8" plochý monitor IPS s atraktívnym trojstranným ultratenkým rámom, ktorý vám pomôže čo najlepšie využiť váš flexibilný štýl práce. Vychutnajte si živú a realistickú kvalitu obrazu s vylepšeným rozlíšením Full HD (1920 x 1080) v kombinácii s jasom 300 nitov a veľkorysými širokými pozorovacími uhlami 178/178°. Tento model je vybavený vstavanými 2W + 2W reproduktormi, vďaka ktorým si môžete vychutnať médiá kedykoľvek potrebujete. Monitor 24P3CV je pripravený zvýšiť vašu produktivitu vďaka konektoru USB-C podporujúcemu až 65 W napájanie, prenos dát a alternatívny režim DisplayPort. Konektivitu tohto monitora rozširuje rozbočovač USB, RJ-45 a výstup DP. S ohľadom na udržateľnosť je tento monitor vybavený množstvom ekologických certifikátov vrátane EPA, TCO a EPEAT.
Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,2745
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný (AG)
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 W x 2
HDMI 1.4 x 1
DisplayPort 1.2 x 1
USB-C 3.2 x 1 (režim DP alt, upstream, napájanie do 65 W)
USB HUB
PORT USB NA RÝCHLE NABÍJANIE
RJ-45
AUDIO OUT: výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné, 100 - 240 V 50/60 Hz
Upevnenie na stenu: 100 x 100
Naklápací monitor:
NAKLONENIE: -5/35
NASTAVENIE VÝŠKY (MM): 150 mm
NAKLONENIE: -180/180
OTOČENIE NA VÝŠKU
Farba: čierna
Obsah balenia:
KÁBEL HDMI 1.8
KÁBEL DISPLAYPORT 1.8
KÁBEL USB-C NA C/A 1.8
NAPÁJACÍ KÁBEL C13 1.8
Certifikát TCO: Áno
Záruka.
https://eu.aoc.com/cs/products/monitors/24p3cv
23,8" FHD 3-stranný plochý displej IPS pre jednoduchú a konzistentnú produktivitu
AOC 24P3CV je 23,8" plochý monitor IPS s atraktívnym trojstranným ultratenkým rámom, ktorý vám pomôže čo najlepšie využiť váš flexibilný štýl práce. Vychutnajte si živú a realistickú kvalitu obrazu s vylepšeným rozlíšením Full HD (1920 x 1080) v kombinácii s jasom 300 nitov a veľkorysými širokými pozorovacími uhlami 178/178°. Tento model je vybavený vstavanými 2W + 2W reproduktormi, vďaka ktorým si môžete vychutnať médiá kedykoľvek potrebujete. Monitor 24P3CV je pripravený zvýšiť vašu produktivitu vďaka konektoru USB-C podporujúcemu až 65 W napájanie, prenos dát a alternatívny režim DisplayPort. Konektivitu tohto monitora rozširuje rozbočovač USB, RJ-45 a výstup DP. S ohľadom na udržateľnosť je tento monitor vybavený množstvom ekologických certifikátov vrátane EPA, TCO a EPEAT.
Obrazovka
Rozlíšenie 1 920 × 1 080
Obnovovacia frekvencia 75 Hz
Uhlopriečka (palce) 23,8 palca
Uhlopriečka obrazovky (cm) 60,5 cm
Ploché / šikmé Nie
Podsvietenie WLED
Typ panela IPS
Pomer strán 16 : 9
Počet zobrazovaných farieb 16,7 milióna
Počet farieb panela v bitoch 8
Pokrytie sRGB (%) (CIE 1931) 91,8
Pokrytie Adobe RGB (%) (CIE 1931) 123,9
Pokrytie NTSC (%) (CIE 1931) 87,7 %
Rozstup pixelov 0,2745
Počet bodov na palec 93
Frekvencia zobrazovania 48-75 Hz (V)
Čas odozvy (GtG) 4 ms
Čas odozvy (min. GtG) 14
Kontrast (statický) 1000 : 1
Kontrast (dynamický) 50 mil. : 1
Jas (typický) 300 cd/m2
Pozorovací uhol (CR10) 178/178 o
Tvrdené sklo Antireflexné + 3H
OSD jazyky SK, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL , CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Exteriér
Farba čierna
Typ rámu 3-stranný bezrámový
Odnímateľný stojan Áno
Ergonómia
Záves 100 × 100
Náklon -5/35°
Otáčanie 175°±5°
Otáčanie Áno
Miera nastavenia výšky 150 mm
Pripojenie
Pripojenie HDMI 1.4×1, DisplayPort 1.2×1, USB-C (DP Alt Mode)
Funkcie USB-C Režim DP alt, Prenos dát (USB upstream), Napájanie 65 W
Pripojenie USB USB 3.2 (Gen1) × 4
RJ-45 Áno
Výstup Displayport Áno
Multimédiá
Zvukový vstup Vstup pre mikrofón
Reproduktory 2 W × 2
Mikrofón Áno
Funkcie
Technológia synchronizácie AdaptiveSync
Bez blikania Áno
RJ45 Áno
Zámok Kensington Áno
Udržateľnosť
Kryt bez PVC/BFR Áno
Bez ortuti Áno
100 % recyklovateľný obalový materiál
Recyklovaný plast 85%
Napájanie/životné prostredie
Napájanie Interné
Napájanie 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie pri zapnutí 21 w
Spotreba energie v pohotovostnom režime (Energy Star) 0,5 W
Spotreba energie vo vypnutom stave (Energy Star) 0,3 wattov
Schválenia/nariadenia
TCO 9
TUV-GS Áno
CE Áno
EAC Áno
Výroba certifikovaná podľa ISO Áno
Súlad s RoHS Áno
Súlad s požiadavkami Áno
Záruka
Záručná doba 3 roky
MTBF 70 000 hodín
Rozmery / hmotnosť
Výška výrobku (mm) 326,3
Šírka výrobku (mm) 540
Hĺbka výrobku (mm) 200,1
Rozmery výrobku vrátane podstavca (ŠxVxH) mm 540(Š)x (384,4-502,9)(V)x 200,1(D)
Rozmery výrobku bez podstavca (ŠxVxH) mm 540(Š)x 326,3(V)x 50,7(D)
Rozmery balenia (ŠxVxH) mm 613(Š) x 519(V) x 162(H) mm
Rozmery výrobku (vrátane základne) (ŠxVxH) mm 540(Š)x (384,4-502,9)(V)x 200,1(H) mm
Hrubá hmotnosť (vrátane obalu) (kg) 8,31 Kg
Čistá hmotnosť (bez obalu) (kg) 5,37 Kg
Príslušenstvo
Kábel HDMI 1,8 m
Kábel DisplayPort 1,8 m
Kábel USB typu C na C/A m
Napájací kábel Schuko C13 1,8 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.4 kg |
| EAN: | 4038986140751 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 200 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,3 |
| Výška [mm]: | 502 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
