23,7" LG UltraGear 24GS50F-B
Kód: 164588
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG UltraGear 24GS50F-BTento 23,7" herný monitor LED s rozlíšením Full HD 1920 × 1080 pixelov ponúka jas 250 cd/m2 a čas odozvy 5 ms. Obnovovacia frekvencia 180 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync ponúka intenzívnu akciu bez trhania, zasekávania alebo rozmazania pohybu. Vďaka technológii VA sú dosiahnuté široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne a s podporou HDR 10 dokáže monitor vytvoriť realistický a vizuálne pôsobivý obraz.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 23,7"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080 px
Kontrastný pomer: 3000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.3 kg |
| EAN: | 8806096090701 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Typ displeja: | VA |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 196 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 3,5 |
| Výška [mm]: | 414 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
