22" ultratenký monitor CHiQ 22F650 FHD, 100 Hz, bezrámčekový, čierny
Kód: 137649
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ultra tenký a bezrámčekovýVychutnajte si pohlcujúci zážitok a vizuálne efekty pri sledovaní obsahu, hraní hier alebo práci na bezrámčekovej obrazovke. Trojstranný bezrámikový dizajn s hrúbkou len 8 mm ponúka viac obrazovky na menšom priestore.
Široký pozorovací uholŠirší pozorovací uhol poskytuje pohodlné sledovanie z rôznych perspektív. Môžete nastaviť viac monitorov a zobraziť väčší obraz (s minimálnymi čiernymi pruhmi v porovnaní s tradičnými monitormi).
Antireflexný panel s rozlíšením Full HD 1080pSnímky s rozlíšením Full HD 1920 x 1080 sú ostré a intenzívne. Antiglare (matný, antireflexný) panel znižuje negatívne odlesky a odrazy okolitého svetla v nepriaznivých podmienkach, zobrazuje hlbšiu čiernu, zabezpečuje vysoký kontrast a vernú reprodukciu farieb.
Obnovovacia frekvencia 100 Hz a Freesync Obnovovacia frekvencia 100 Hz v kombinácii s technológiou FreeSync prináša rýchlejší a plynulejší zážitok v porovnaní s bežnými 60 Hz monitormi. Vďaka nej sú všetky operácie plynulejšie (hry, animácie, posúvanie okien, pohyb myši).
Obnovovacia frekvencia 100 Hz účinne zabraňuje rozmazávaniu a trhaniu obrazu. Umožňuje dokonalú reprodukciu rýchlych pohybov a prudkých prechodov a ľahko zobrazuje aj dynamické scény.
Technológia inteligentného zobrazenia AMD FreeSync pre hry znižuje efekt rozmazania, oneskorenia alebo trhania. Umožňuje vám plynulé prehrávanie videí a hranie hier. Dianie na obrazovke bude jasnejšie, plynulejšie a rýchlejšie.
Vizuálny pôžitok ako v kineVäčší vizuálny pôžitok vďaka kombinácii rozlíšenia Full HD (1920 × 1080 pixelov), vysokého kontrastu 3000:1, jasu 250 cd/m2 a 100 % sRGB. Vysoký kontrastný pomer 3000:1 prináša aj väčšiu schopnosť vidieť jasnejšiu čiernu farbu. To všetko navyše s funkciou stmievania DC na antireflexnej obrazovke.
Chráňte svoje oči Stmievanie DC účinne znižuje blikanie obrazovky a je vybavené technológiou proti oslneniu, ktorá vám poskytne pohodlný vizuálny zážitok.
Okrem toho je monitor vybavený filtrom modrého svetla a technológiou proti blikaniu Flicker Free, ktorá prináša výraznú úľavu pre vaše oči a minimalizuje podráždenie. Môžete pracovať alebo sa hrať dlhšie!
ŠpecifikácieFarba: ČiernaFarba základne: MetalickáDC stmievanie: ÁnoDCR (dynamický kontrastný pomer): 1M : 1Energetická trieda: EHDMI: 1 xHDMI kábel: 1,5 m v baleníJas (normálny): 250 cd/m2CKonštrukcia: PlocháKontrast: 3000 : 1Obnovovacia frekvencia panela: 100 HzOdozva: 6 msPočet farieb: 16.7 MP Pomer strán:16 : 9Povrch displeja:Antireflexný:Full HD (1920 x 1080)Rozlíšenie:Full HD (1920 x 1080)Ďalšie špecifikácie:Game Plus, Filter modrého svetla, Bez blikania, Herné profily FPS/RTS, Naklápanie (5° dopredu / 15° dozadu)Rozmery bez stojana:493 x 284 x 44 mmRozmery so stojanom:493 x 377 x 139 mmSpotreba energie (kWh/1000h):15Stojan:v tvare Y, odnímateľný jedným kliknutímSynchronizácia obrazu:FreeSyncTyp panelu:VADiagonálny:
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 8592344400247 |
| Hmotnosť [kg]: | 1,92 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 376 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Šírka [mm]: | 492 |
| Hĺbka [mm]: | 43 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 22 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
