22" Philips 222B1TC/00
Kód: 8998115
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LCD monitor s technológiou SmoothTouchOdolná antireflexná dotyková obrazovka na flexibilné používanie s otočným stojanom a nastavením uhla podľa vašich potrieb. Technológia Advanced In-Cell Touch (AIT) ponúka tenší vzhľad, vynikajúcu citlivosť na dotyk pre rýchlu odozvu a vynikajúcu, jasnejšiu viditeľnosť.
Displej SmoothTouch pre prirodzenú a plynulú odozvu na dotyk
SmartContrast pre bohaté detaily čiernej farby
Režim LowBlue na podporu produktivity a zároveň ochranu vašich očí
Menšia únava očí vďaka technológii Flicker-free
Režim EasyRead na čítanie podobné čítaniu na papieri
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka [palce]: 21,5" / 54,6 cm
Rozlíšenie: 1 920 x 1 080
Rozstup bodov [mm]: 0,24795
Obnovovacia frekvencia: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný, 3H, 25 % zákal
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (stupne šedej)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 W x 2
Dotyková technológia: samokapacitná
Dotykové body: 10 bodov
Dotyková metóda: Prstom
Dotykové rozhranie: USB
Aktívna dotyková plocha: 476,06 mm (Š) x 267,79 mm (V)
Operačný systém: Windows 10
Konektory:
Vstup signálu: 1:
Vstupný signál: VGA (analógový)
DisplayPort 1.2
HDMI 1.4
USB:
USB 3.2 x 1 (upstream), USB 3.2 x 3 (downstream s 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
Synchronizačný vstup
Samostatný synchronizačný vstup
Funkcia synchronizácie na zeleno
Audio vstup/výstup
Zvukový vstup PC
Výstup pre slúchadlá
Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 16 W
Pohotovostný režim [W]: 0,3 W (typ.)
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
Naklonenie monitora:
Naklápanie: -5 ~ 90 stupňov
Uhol naklonenia: 0-70 stupňov
Nastavenie výšky: 184 (horizontálne), 85 (vertikálne) mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 489 x 384 x 227 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 489 x 294 x 52 mm
Hmotnosť [kg]: 2,79 kg, so stojanom 6,13 kg
Obsah balenia:
Monitor so stojanom
Kábel HDMI, kábel DP, kábel USB A na B, napájací kábel
Užívateľská dokumentácia
Záruka.
https://www.philips.cz/c-p/222B1TC_00/lcd-monitor-s-funkci-smoothtouch
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.31 kg |
| EAN: | 8712581776770 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 22 |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,17 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 317 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 515 |
| Hĺbka [mm]: | 45 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
