1stCOOL AURA EVO ARGB PWM Ring 20cm ventilátor
Kód: 110690
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
20cm 1stCOOL AURA EVO RING adresovateľný RGB ventilátor / 4pin PWM ventilátor napájanie IN + 4pin PWM OUT + ARGB 3pin IN + ARGB 3pin OUT- ARGB LED
- až 365 farebných efektov
- antivibračné podložky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 140mm |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594192891130 |
| Maximálne otáčky ventilátora [ot/min]: | 1000 |
| Výška [mm]: | 200 |
| Podpora PWM: | Áno |
| Farba podsvietenia ventilátora: | ARGB |
| Rozmer ventilátora [mm]: | 200 × 200 mm |
| Podsvietenie: | Áno |
| Šírka [mm]: | 200 |
| Hĺbka [mm]: | 25 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
