15,6" Lenovo L15 (66E4UAC1WL)
Kód: 130950
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: mobilný monitor Lenovo L15Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 15,6"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,1793x0,1793 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 6 ms (extrémny režim) / 14 ms (typický režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178 / 178
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: Nie
Konektory:
2 x USB Type-C 3.2 Gen1 (DP1.2 Alt Mode)
Napájanie: externé 8 W / 9,5 W
Farba: čierna/strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 360,0x108,4x235,5 mm
Hmotnosť [kg]: 1,7
Záruka: 36 mesiacov.
https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Monitors/Lenovo_L15?M=66E4UAC1WL
Dodatočné parametre
| Kategória: | 20" a menej |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 195891581117 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 15,6 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 360 |
| Hĺbka [mm]: | 236 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet USB-C: | 2 |
| Energetická trieda: | C |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 1,7 |
| Výška [mm]: | 108 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Povrch displeja: | matný |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
