100% Vretená z červenej šošovice - Green Apotheke
Kód: 36472



Podrobný popis
100% Vretená z červenej šošovice - výnimočné cestoviny bez vajec a lepku, naopak bohaté na bielkoviny
100% Vretená z červenej šošovice sú originálne cestoviny z šošovicovej múky s vysokým obsahom bielkovín. Vretená sú bezvaječné a neobsahujú lepok, preto sú vhodné aj pre vegánov a celiatikov. Majú skvelú chuť, a zároveň vás plnohodnotne zasýtia. Rozšírte svoj jedálniček o tieto cestoviny, z ktorých môžete pripraviť samostatné jedlo alebo ich použiť ako prílohu či pridať do šalátov.

100% Vretená z červenej šošovice a ich výhody
- cestoviny z šošovicovej múky
- majú vysoký obsah bielkovín
- neobsahujú vajcia ani lepok
- výborná alternatíva ku klasickým cestovinám
- sú vhodné pre vegánov a celiatikov
Zloženie
Múka z červenej šošovice.
Príprava
Cestoviny sa varia za občasného miešania po dobu 10 minút v osolenej vode s kvapkou oleja (v pomere 100 g cestovín k 1 l vody). Po uvarení scedíme a pokvapkáme kvalitným olejom podľa preferencií.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1477 kJ / 353 kcal |
| Tuky | 1,8 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,4 g |
| Sacharidy | 48,9 g |
| z toho cukry | 1,4 g |
| Vláknina | 15,8 g |
| Bielkoviny | 22,3 g |
| Soľ | 0,08 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy sóje.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestoviny |
|---|---|
| EAN: | 8595178215926 |
| Brutto váha: | 0.250000 |
| Značka: | Green Apotheke |
| Dĺžka: | 11.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 20.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
