100% Cícerové vretená - Green Apotheke
Kód: 49264 80947 Zvoľte variant



Podrobný popis
100% Cícerové vretená - lahodné cestoviny z cícerovej múky s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny
100% Cícerové vretená sú výnimočne chutné cestoviny s prirodzene bezlepkovým zložením, vyrobené výlučne zo 100% cícerovej múky. Ocenia ich nielen vegáni, ale aj každý, kto rád objavuje nové chute. Skvele spestria váš jedálniček a navyše vynikajú vysokým obsahom bielkovín či vlákniny. Ich kúpa vám otvorí dvere k širokým možnostiam využitia v kuchyni, kde sa rozhodne nestratia. Navyše sú veľmi rýchle a jednoduché na prípravu.
Vyskúšať ich môžete ako prílohu napríklad k smotanovej či paradajkovej omáčke, ktorou ich zalejete a váš výživný pokrm je na stole. V tejto verzii ich môžete aj zapiecť v rúre, napríklad s mletým mäsom, zeleninou či syrom. Ak máte chuť na niečo fresh, cícerové vretená sa skvele hodia do rôznych šalátov. Stačí ich vychladiť a zmiešať napríklad s fazuľami, čerstvou zeleninou, bylinkami a zálievkou či dresingom podľa vašej chuti. Milovníkov opačných chutí zase poteší to, že cícerové vretená chutia výborne aj na sladko. Môžete si k nim pripraviť omáčku z rozvareného ovocia, prípadne ich zaliať sirupom alebo bezkalorickou omáčkou, pridať tvaroh a posypať kokosom, prípadne kakaom.
100% Cícerové vretená a ich výhody
- sú lahodné cestoviny vyrobené zo 100% cícerovej múky
- majú prirodzene bezlepkové zloženie
- vynikajú vysokým obsahom bielkovín a vlákniny
- skvele spestria váš jedálniček
- sú veľmi rýchle a jednoduché na prípravu
- hodia sa ako príloha k omáčkam či surovina do čerstvých šalátov
- výborne chutia aj na sladko
- sú vhodné aj pre vegánov
Zloženie
Cícerová múka.
Príprava
Cestoviny varíme v osolenej vode s kvapkou oleja (v pomere 100 g cestovín / 1 l vody) za občasného miešania 3 minúty a 1 minútu necháme dôjsť.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1394 kJ / 333 kcal |
| Tuky | 4,7 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,6 g |
| Sacharidy | 54,3 g |
| z toho cukry | 3,7 g |
| Vláknina | 13,8 g |
| Bielkoviny | 21,8 g |
| Soľ | 0,015 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy sóje.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.258000 |
| Značka: | Green Apotheke |
| Dĺžka: | 11.000000 |
| Šírka: | 6.500000 |
| Výška: | 18.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
